Šopings ārzemēs

Parasti mēs iepirkšanos savienojam ar darba un atpūtas braucieniem, tādējādi ietaupot naudu ceļā. Taču tā saucamo šopingu var noorganizēt arī kā atsevišķu ceļojumu ar mērķi iepirkties. No vienas puses, tā ir laba izdevība jēgpilni pavadīt laiku, no otras – ar labi saplānotu maršrutu, ceļojot atlaižu periodā – ietaupīt naudu un laiku.

Izpētot lēto aviokompāniju Wizzair, Ryanair vai pašmāju aviosabiedrības AirBaltic biļešu piedāvājumu, ieraugām itin labas cenas lidojumiem uz Eiropas modes galvaspilsētām: Milānu, Berlīni, Frankfurti. Vislabākais laiks iepirkumiem – sezonas noslēguma izpārdošanas vai laiks tieši pēc Ziemassvētkiem un Jaunā gada. Lielie uzraksti SALE un % zīme logos norādīs vietas, kur vērts iegriezties. Apģērbu lielveikalu H&M, Zara, C&A izpārdošanas piedāvā tik labas cenas, ka lidmašīnas biļete nemaz nav jāierēķina izmaksu summā. Turklāt ceļojums, kura mērķis ir dažādu mantu iegāde, stingri saplānots, nes atlaides arī nākotnes labā: uzreiz pēc darba nav jāsteidz uz veikaliem, meklējot kādu siltāku apģērba gabalu, tikko iestājusies pirmā salna.

Latvieši joprojām dodas uz Poliju ar automašīnām, lai lēti nopirktu pārtiku un alkoholu. Prātīgi sastādot grafiku, var iepirkties sešiem mēnešiem, lai netiktu pārsniegts produktu derīguma termiņš.

Galvenais ir ideja par to, kas jāiegādājas. Ja pieturamies pie šī plāna, piemēram, vienmēr ievērojot iepirkumu sarakstu, tad retāk ļausimies iegribām, bet tērēsim naudu saprātīgi un vienīgi paredzētajiem mērķiem. Plāns palīdz saskatīt galvenās vajadzības. Ieejot veikalā, mēs jau zinām, kas mums nepieciešams, un lieki laiku pie plauktiem un pakaramajiem netērēsim. Arī iepērkoties ārzemēs, šis padoms lieti noder. Labi, ja iepriekš jau zinām, ko pirksim, tādējādi ietaupot kādu mirkli, ko var veltīt, piemēram, maltītes baudīšanai pēc labi padarīta „darba”.

Jebkurš šopings ir izdevīgs, ja darām to atlaižu laikā un, lieki nekavējoties, izvēlamies pirkumus saskaņā ar iepriekš zināmu plānu. Ja laikus esam saplānojuši savu garderobi un, sekojot iecerēm, tās realizējuši, tad nav arī vajadzības lieki tērēt naudu impulsīviem pirkumiem, jo viss, kas vajadzīgs, mums jau ir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Posted by: Reperis on Category: Viss