Kā ietaupīties

Laikus plāno lielus pirkumus un izdevumus, lai nepārtērētu naudu.

Izmanto dažādas atlaižu kartes un vaicā pārdevējam, vai veikalā nevar dabūt atlaidi.

Ja Tu produktus iegādājies tirgū, dodies turp vai nu agri no rīta, kamēr tur vēl ir vairumtirgotāji, vai apmeklē nakts tirgu, kur dārzeņus var iegādāties vairumā. Jāuzsver, ka tur cenas ir ievērojami zemākas nekā veikalos.

Izvairies no alkoholisko dzērienu iegādes – taupi naudu un saudzē savu veselību

Jāuzsver, ka alkohols sagādā vieglu un tūlītēju atslābumu, kā arī palīdz atslēgties no saspringtā dienas ritma. Piemēram, vasarā svaigs gaiss un tīrs ūdens peldvietā arī ceļ tonusu un rada gluži citādu sajūtu pēc ikdienas slodzēm, turklāt ir pilnīgi bez maksas.

Netērē naudu uz alkoholiskajiem dzērieniem, tā vietā labāk dzer ūdeni, tēju vai kafiju. Šādā veidā Tu gan ietaupīsi savu naudu, gan uzlabosi veselību un kopējo pašsajūtu.

Ir daudz dažādi veidi kā ietaupīt naudu gan uz dažādām precēm, gan pārtikas produktiem. Lai spētu veiksmīgi ietaupīt – Tev rūpīgi jāpārdomā gan savus līdzekļus, gan vēlmes, tas palīdzēs izvēlēties patiešām izdevīgāko preci un piedāvājumu. Vienmēr pievērs uzmanību dažādām akcijām un atlaidēm, salīdzini cenas un Tu ietaupīsi vairāk naudas citām vajadzībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Posted by: Reperis on Category: Viss