Lietas, ko darba devējam nevajadzētu par tevi zināt

Darba vietas ir ļoti dažādas, citas ir ļoti draudzīgas, un kolēģi un vadība ir mums kā otra ģimene, citas ir atkal strikti oficiālas un mūsu savstarpējās attiecības ar kolēģiem, un priekšniecību ir pavisam savādākas. Lai arī kādas tās nebūtu, ir dažas lietas, ar kurām īpaši nevajadzētu dalīties šajā darba vidē vairāku apsvērumu dēļ.  Pārāk daudz informācijas var gan mainīt iespaidu par jums, gan ietekmēt jūsu tālāko izaugsmi šajā nozarē un profesijām, tāpēc kārtīgi būtu jāpārdomā, ko mēs stāstam un ko nē savam darba devējam. Tālāk tiek pieminētas tikai dažas sarunu kategorijas, no kurām iesaka izvairīties, ja jūsu sasvstarpējās attiecības ar vadību ir strikti oficiālas.

Ātrie kredīti

Ātrie kredīti ir lieliska īstermiņa iespēja, bet par to nevajadzētu zināt darba devējam, jo tie ir saņēmuši pietiekošu kritiku pēdējos gados. Tie, kuri tos neizmanto un nav izmantojuši var nesaprast, cik izdevīgi un noderīgi tie var būt dažādās neparedzētās situācijās, kas līdz algai pietrūkst daži eiro.

Nakts dzīve

Nav svarīgi vai vakaros lasāt saviem bērniem vakara pasaciņās vai apmeklējat trakas ballītes, šī informācija jūsu darba devējam nav nepieciešama un daudz prātīgāk izvairīties no sarunas. Tas tikai saglabās labu jūsu personīgo tēlu darba devēja acīs un neliks šķēršļus jūsu ceļa uz tālākiem karjeras sniegumiem.

Reliģiskie uzskati

Piederība kādai konkrētai reliģiskai kopienai, kā arī jūsu personiskie uzskati par reliģiju ir noteikti ārpus darba temats, jo temats ir ļoti jūtīgs un var gan aizskart citus sarunas dalībniekus, gan radīt nevēlamu iespaidu par jums, jo sabiedrībā pastāv milzums ar reliģiju saistītu stereotipu.

Papildus darbi

Atkarībā no darba specifikas un nozares, savus papildus darbus un haltūras arī vajadzētu noklusēt, jo daudzās darbavietās ir dažādi ierobežojumi, ka nevarat strādāt līdzīgas nozares uzņēmumos saistībā ar to, ka varētu izpaust komercnoslēpumu vai kādu citu jūtīgu informāciju.

Dzīves apstākļi

Savus dzīves apstākļus varat sīki un smalki apspriest ar saviem draugiem, bet darba devējam ši informācija vairākumā gadījumu ir nevajadzīga un lieka. Tas, kā jau visi pārējie minētie faktori, var nostādīt jūs neērta pozīcijā un tas nav nepieciešams, ja no ta var tik vienkārši izvairīties.

Garīgās veselības problēmas

Garīgās veselības problēmas, tas ir, depresiju, nomāktību, skumjas u.t.t. nevajadzētu plaši stāstīt darbavieta. Tam ir speciāli apmācīti profesionāļi, kas ar to jums palīdzēs tikt galā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Posted by: Reperis on Category: Viss