Papildus naudas iekrāšana

Ir daudzi amati, piemēram, pārdošanas jomā, kas maksā lielu algu gada gaitā. Problēma ir tā, ka pat ar lieliem gada ienākumiem, ikmēneša ienākumu svārstības var radīt sarežģījumus. Ir vairākas lietas, ko Jūs varat darīt, ja Jums ir neprognozējami ienākumi:

Izveidojiet ārkārtas krājkontu. Mēs visi esam dzirdējuši par ārkārtas krājkonta izveidi vismaz 6 mēnešu ienākumu apmērā. Jums var būt nepieciešams izveidot kontu, kas ir vēl lielāks, ja Jūsu ienākumi piedzīvo milzu svārstības tikai dažus mēnešus. Lielākā daļa kāzu fotogrāfu nopelna aptuveni 75% no saviem ienākumiem no maija līdz augustam. Uzkrājiet tik cik iespējams, un atliekot kaut mazumiņu katru mēnesi ir lielisks veids, kā sākt.

Gatavojiet mājā

Statistika liecina, ka gandrīz 44% no mūsu pārtikas naudas tiek tērēta maltītēm ārpus mājas. Ne tikai šie ēdieni mazāk veselīgi, tie ir daudz dārgāki. Ir veidi, kā Jūs varat novērst pēdējā brīža maltīšu lēmumus un neļaut tiem pārtērēt Jūsu budžetu.

Pagatavojiet dubultas porcijas un sasaldējiet pārējo

Kamēr Jūs gatavojat, nav nepieciešamas lielas papildu pūles, lai sagatavotu dubultu porciju. Vienkārši apēdiet vienu porciju vakariņās un iesaldējiet otru porciju. Ja Jums ir drudžains vakars, Jums būs Jūsu pašu “saldētās vakariņas“.

Alternatīvi, atrodiet klusu pēcpusdienu un pagatavojiet vairākus ēdienus vienlaicīgi un iesaldējiet tos vēlākai izmantošanai.

Izmantojiet pārpalikumus

Jūs varat viegli pārvērst pārpalikumus otrajā ēdienā. Jums ir pāri palikusi vista un dārzeņi? Sacepiet tos ar olām, lai pagatavotu gardu omleti. Jūs varat arī sajaukt vistu un dārzeņus ar citiem zaļumiem un pagatavot barojošus salātus.

Pasniedziet brokastis vakariņās

Bērniem patīk brokastis vakariņās. Labākais it tas, ka tās ir viegli pagatavot. Auzu putras pagatavošana aizņem tikai dažas minūtes. Pievienojiet brūno cukuru, rozīnes, un sagrieziet banānus, un tā kļūs par gardu maltīti. Pankūkas garšo lieliski un ir ātri pagatavojamas, tāpat kā bekons un olas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Posted by: Reperis on Category: Viss