Sadaliet budžetu

Ja Jums ir otra puse, apspriedieties ar viņiem. Ja nē, apspriedieties ar sevi. Izslēdziet TV, radio, u.c. Ir pienācis laiks koncentrēties. Izlemiet uz papīra, cik daudz Jūs vēlaties šomēnes tērēt katrā izdevumu kategorijā. Dažas kategorijas būs vieglas (īre), citas būs grūtas (pārtikas preces). Apskatiet to, ko Jūs esat pierakstījis, un esiet reāli.

Kad Jūs pirmo reizi izveidojat savu budžetu, Jūs sperat soli tumsā. Tas ir labi. Vienkārši negaidiet, ka Jūs būsiet spējīgi prognozēt katru rēķinu pirmo, otro, trešo vai pat ceturto mēnesi. Apņemties darīt mazliet labāk katru mēnesi.

Pieturēšanās pie budžeta

Pieturieties pie sava budžeta. Nepadodieties. Nemetiet plinti krūmos. Budžets ir visspēcīgākais rīks, ar ko Jūs varat pārvaldīt savas finanses un likt tam darboties Jūsu labā, nevis otrādi. Turpiniet reģistrēt katru pirkumu, ko veicat. Jūsu izdevumi samazināsies no tā vien. Strādājiet kopā kā komanda, ja Jums ir otra puse. Mudiniet viens otru, lai pieturētos pie budžeta. Neesiet valdonīgs, veidojiet savu budžetu kopā. Esiet godīgs un atklāti komunicējiet par Jūsu vajadzībām un vēlmēm. Esiet pretimnākoši un jūtiet līdzi savai otrajai pusei. Nepadodieties! Es Jums apsolu, ka pēc trīs mēnešu aktīvas budžeta plānošanas (1-2 stundas mēnesī), Jums būs (šķitīs) vairāk naudas. Katrs eiro strādās smagāk un ilgāk. Un Jums beidzot būs stabils finanšu pamats. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Posted by: Reperis on Category: Viss