Ceļojumu galamērķis – Horvātija

CeļojumiNo visiem tūrisma galamērķiem, Horvātija ierindojās 18. vietā visā pasaulē, kas ir ļoti augsts rādītājs priekš Eiropas valsts.

Runājot par ēdienkarti, Horvātu virtuve ir ļoti dažāda, jo tā krasi atšķiras starp dažādiem Horvātijas reģioniem. Dalmācijas un Istrijas kulinārija balstās uz Itālijas un citām Vidusjūras virtuvēm. Šajās virtuvēs ietilpst dažādi jūras ēdieni, cepti dārzeņi, makaroni kā arī dažādas uz ķiploku un olīvu eļļas balstītas mērces un garšvielas.

Savukārt pārējos Horvātijas reģionos ir tā saucamā “kontinentālā virtuve”, kura ir ietekmējusies no Ungāru, Austriešu un Turku kulinārijas stiliem. Šajos reģionos izplatītākā ir gaļa, saldūdens zivis un dažādi dārzeņu salātu veidi. Horvātijā ļoti populāri tiek ražots vīns. Tas sasniedz aptuveni 140 miljonus litrus gadā. Interesants fakts, ko derētu zināt cilvēkiem, kas dodas ceļojumā uz Horvātiju -šī valsts ierindojās 15 vietā pēc alus patēriņa starp visām pasaules valstīm. Karlovačko, Ožujsko un Pan alus darītavu ražojumus. Lai ceļojums būtu izdevies un atpūtas laikā Jums nebūtu jāuztraucas par iespējamiem zaudējumiem, vienmēr ir prātīgi apdrošināt ceļojumu.

Pastāv iespēja ceļot lētāk tad, kad tiek piedāvātas pēdējā brīža biļetes uz Horvātiju, jo avio kompānijām ir jāaizpilda tukšās pasažieru sēdvietas, lai lidojums nestu lielāku peļņu. Šādās situācijās Jums ir jābūt gataviem, jo tad pastāv iespēja, ka ir jāizlido jau nākamajā dienā. Par savu ceļojuma galamērķi var izvēlēties Horvātiju, jo tā ir apskates objektiem bagāta valsts un pavisam noteikti viens no drošākajiem ceļojuma galamērķiem. Horvātija ir lielisks galamērķis tūristiem, kas vēlās doties uz siltu, saulainu un patīkamu valsti, kas ļaus atpūsties no ikdienas rutīnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Posted by: Reperis on Category: Viss